Ambasády

Muzeum vidlí ve světě zastupuje a na tvorbě zahraniční politiky se aktivně podílí sbor naších ambasadorů. Jejich působnost je vymezena územím, kde se mluví jazykem, do kterého přeložili informace o muzeu.

svet.jpg

vlajkaengl.jpg                    flagusa.jpg

ENGLISH
MUSEUM OF FORKS

spain-civil-flag.jpg                     italy.jpg

ESPAÑOL                                     ITALIA
EL MUSEO DE LAS HORCAS         MUSEO DEI FORCONI

hungary.jpg                    vlajkapl.jpg

HUNGARY                                POLSKA
VASVILLAS MÚZEUM                MUZEUM WIDEŁ

turkey.jpg                   azerbaijan.jpg

TÜRKIYE                           AZƏRBAYCAN
YABACILAR MÜZESI           YABAÇILAR MUZEYINƏ

Museo dei Forconi

Příspěvků: 0

Příspěvky

Forcolimpiadi 2014

1. 9. 2014

Ve spolupráci s naší italskou ambasádou Muzea vidlí pořádáme první zahraniční vidlácké neolympijské hry 13. září 2014. Soutěžit se bude v hodu vidlema na cíl, hodu balíku sena vidlema do výšky a do dálky.  Pohodové zázemí nám poskytne kemp Alì Babà na italské riviéře, kde míval villu každý prvorepublikový vidlák, kterému se podařilo zbohatnout.
INFORMAZIONI IN ITALIANO (click bandiera) informace v italštině museo dei forconi

zoom

Mediální kampaň v místě konání prvních italských vidláckých neolympijských her vrcholí. Vylepují se plakáty a info najdete i na webu novin IVG.it provincie Savona.
Přemýšlel jsem, kde u nás vyvěsit plakát v italštině, aby mu rozuměli. Pizza Přes ulici v Krnově dělá tak výbornou pizzu, že se tam musí cítit každý Ital jako doma. Přijměte naše pozvání.

pizzapresulici.jpg

K lepšímu načasování snad ani nemohlo dojít.  Muzeum vidlí navštívil Ital z Verony. Potěšil ho aktuální plakát v italštině na naší sobotní událost. Nevím, zda je příznivcem Monteků nebo Kapuletů, ale rozhodně Forcolimpiadi ano