Forcolimpiadi 2014

1. 9. 2014

Ve spolupráci s naší italskou ambasádou Muzea vidlí pořádáme 13. září 2014 první zahraniční vidlácké neolympijské hry "FORCOLIMPIADI" (čti vidlompiáda"). Soutěžit se bude v hodu vidlema na cíl, hodu balíku sena vidlema do výšky a do dálky. Pohodové zázemí nám poskytne kemp Alì Babà na italské riviéře, kde míval villu každý prvorepublikový vidlák, kterému se podařilo zbohatnout.
Mediální kampaň v místě konání prvních italských vidláckých neolympijských her vrcholí. Vylepují se plakáty a info najdete i na webu novin IVG.it provincie Savona.

INFORMAZIONI IN ITALIANO  / informace v italštině

zoom

I my jsme se zapojili. Přemýšlel jsem, kde u nás vyvěsit plakát v italštině, aby mu rozuměli. V Pizze Přes ulici v Krnově dělá tak výbornou pizzu, že se tam musí cítit každý Ital jako doma. Přijměte naše pozvání.

pizzapresulici.jpg

K lepšímu načasování snad ani nemohlo dojít.  Muzeum vidlí navštívil Ital z Verony. Potěšil ho aktuální plakát v italštině na naší sobotní (13.9.2014) událost - Forkolimpiádu v Itálii. Nevím, zda je příznivcem Monteků nebo Kapuletů, ale rozhodně Forcolimpiadi ano  Drobná jazyková příprava před odjezdem bodla. Zaznamenal jsem jeho spontánní pozvánku na akci v italštině. Měl jsem po ruce jen mobil, takže na kvalitu nehleďte, ale hlavně přijeďte ;)

V Itálii jsou přípravy v plném proudu

zoom

Náhledy fotografií ze složky Ambasáda Muzea vidlí v Itálii