Vidláci

VIDLÁCI

Nosným tématem našeho Muzea vidlí byli od počátku vidle a vidláci. Neustále jsem odkládal zvěřejnění těchto prestižních rubrik na tato témata, dokud se mi je nepodaří podrobně a reprezentativně zpracovat. To jsem ale netušil, že se ve skutečnosti začnou větvit tak, že konce nelze dohlédnout. Proto jsem se rozhodl změnil taktiku a zpřístupnit vám samotný proces jejich postupného zrodu, který je sám o sobě zajímavý a dobrodružný a v podstatě se dnes již stává kolektivním dílem. Na téma vidle vám mohu zatím nabídnout tato rozpracovaná (aktivní odkaz) a připravovaná (pro namlsání) témata:

Naši dobří vidláci
Pojetí novodobého vidláctví dle Muzea vidlí
Vidláci dárci
Kdo daruje vidle do muzea, má právo používat titul vidlák před i za jménem
• Naše vidlácké celebrity (připravujeme)
Držitelé různých prvenství, zásluh a četných titulů, kmotři muzejní sbírky, ...
Spolková činnost vidlácká

Historie lidstva podepřená vidlemi (připravujeme)
O agrárních kořenech lidstva a původu vidláctví

Genetický test vidláctví on line

Kde byste vidláky nečekali
Geografické názvy "vidlák" v mapách
Vidlákem podle rodného listu - jméno Vidlák
Vidláci na odstřel - myslivost

Pokud vás napadlo další téma, klepněte zde a napište nám váš tip nebo nám ho rovnou pošlete zpracované ke zveřejnění. Zatím není těžké být první a zajistit si tak nesmrtelnou slávu.

Příspěvky

Jsem vidlák? Náš genetický test on line to zjistí.

18. 2. 2012

vidlackadna2.jpgRozkrýváme tajemství vidlákovy DNA. Díky našemu on line genetickému testu můžeš zjistit, kolikatiprocentní vidlák seš. Zjistíš své přirozené předpoklady a skryté vlohy vidláka.

Celý příspěvek | Rubrika: Vidláci | Komentářů: 3

Vidláci na odstřel