Hudební jaro v Kofola Music Clubu

13. 3. 2014

Konec týdne bude v Kofola Music Clubu v Krnově vidlácky pozitivní. Nejprve tudy v pátek (14.3.) profrčí Monkey Business - VYZNAVAČI DOBRÝCH MRVŮ TOUR 2014. Berte vidle a přijďte je podpořit. V sobotu (15.3.) pak od 20:00 proběhne křest CD "I tak to chodí" skupiny ČíŽiNa, stálice našeho Dne vidlí a Vidláckých neolympijských her (letos k slyšení 14.6.2014). Jejich CD je k zakoupení za stovku i u nás v muzeu v našem Almarashopu (doporučuje správce muzejní podstaty).

monkeybusinesswb.jpg

monkey_kofola.jpgPo koncertě mankáčů:
Stal jsem se obětí klamavé reklamy. Kapela vystupovala v karatistických kimonech a o dobrých mrvech ani slechu. Vstup do sálu ochranka podmínila odložením vidlí do šatny. Paní šatnářka valila oči a shodně se mnou kroutila hlavou proč (i když asi z jiného důvodu). Přitom jsem zvolil exponát "bezpečné vidle" darovaný bytovým architektem Rajšlem, který hroty opatřil silikonovými chrániči. Jinak samotný koncert byl super. Jenom ten plakát byl zmrvený.

Zastání jsem se dočkal hned v pondělí v regionálním tisku Bruntálský a krnovský deník.

zvětšit