Almarashop

Vítejte v ALMARASHOPU Muzea vidlí

almarashop_wb.jpgDřevěný obchod je umístěn
v muzeu
Oproti internetové verze je zde spousta pěkných šitých drobností od mé milované ženy
a zdarma si můžete vybrat
z turistických propagačním materiálů, které jsme pro vás dostali.

Internetovou verzi jste našli
právě zde

Jednáme s dodavateli trpaslíků s vidlema, porcelánových jelenů vidláků, maket našeho muzea do vašich předzahrádek, obrazů zapadajícího slunce na nebi podepřeném vidlemi, ... :)

Zatím vám můžeme nabídnout z naší skromné nabídky

Samolepky

samolepky_muzeumvidli.jpg

Průměr 5 cm. Lze nalepit třeba i na auto, jsou opravdu exterierové. Ale nečekejte žádnou slevu na hambáče nebo že vás zastaví naše hlídka a dostanete milion :)
Příspěvek: 10 Kč / kus

samolepky_notas.jpg

Pošlete nám taky fotku, kam jste si je nalepili. Opravdu můžete kamkoliv. Teda skoro - Nelepit na zvířata!

Placky

Stejná obrázková sada jako samolepky. Jen o chlup menší (45 mm).
Příspěvek: 20 Kč / kus

Tužka

tusky_web.jpg

Tvrdost HB, takže zlatý střed. Ideální pro křížovkáře.
Návratnost investice předčí veškeré očekávání.
Všechny SMS napsané touto tuškou jsou zdarma :)
Příspěvek: 10 Kč / kus

• Objednejte si e-mailem a peníze můžete poslat na účet 2400141944/2010. Do vzkazu pro nás napiště vaše jméno nebo heslo, které uvedete v objednávce.
• Objednat si můžete i dopisem a přiložit odpovídající hodnotu v poštovních známkách.
• Kreditní karty přijímáme pouze s pinem a nevracíme :)

Poštovné máme jedno z nejnižších při jakémkoliv nákupu: 25 Kč.
Připočtěte si ho k celkové částce.

Pořízením naších suvenýrů přispějete k propagaci muzea a zvýšíte naší útratu ve prospěch začleňování vidláků do majoritní společnosti, na celosvětovou integraci a kooperaci, badatelskou činnost a rozšíření expozic.
Děkujeme za podporu.

správce muzejní podstaty
vidlák Honza Gemela v.

Příspěvky

Nabídka dřevěných vidlí

11. 9. 2017

U nás v muzeu si můžete vidle i koupit. Máme v nabídce valašské dřevěné vidle přímo od výrobce. Stojí 700 Kč a můžete si je vyzvednout osobně nebo se dají poslat za stofku i poštou.

Samolepky

14. 5. 2012

Vydali jsme sadu muzejních samolepek.

samolepky_muzeumvidli_ico.jpg