Výtvarné prázdniny u koní 2015

25. 5. 2015

VÝTVARNÉ PRÁZDNINY U KONÍ 2015
1. POBYTOVÝ  |  2. OBYTOVÝ  |  VÍKENDOVKA

Kontakt pro rezervace a dotazy:
Honza Gemela • gemela@muzeumvidli.cz •777 826 858

Jak přihlásit účastníka a rezervovat si místo:

Přihlásit můžete e-mailem, do kterého napíšete jméno, adresu, věk účastníka a telefonický a e-mailový kontakt na rodiče. Místo budeme rezervovat po úhradě zálohy 500 Kč. Peníze můžete poslat na účet  č. 2400141944/2010 (do vzkazu příjemci uveďte jméno účastníka) nebo předat osobně, třeba v Muzeu vidlí 13.6.2015 na  IV. Vidláckých neolympijských hrách :)

Děti získají první zkušenosti s koňmi a zároveň se budou bavit různými výtvarnými technikami. Ale ani ti, co už o koních něco vědí se určitě nebudou nudit.  A nebojte se - výtvarné, ani jezdecké nadání není podmínkou ;)

Na fotogalerie z minulých prázdniny se můžete kouknout zde 2011 • 07/2012 • 08/2012 • 08/2013 • 07/2014

Těší se na vás  Tess, Honza, Lenka, Eva, Rozmarýn, Lady, Fiona, Engy, Zuzka, Pegy :).

POBYTOVÉ LETNÍ VÝTVARNÉ KEMPY U KONÍ

pobytovy_kemp_baner.jpg
[koně, výtvarno, ubytování, celodenní strava]

I. TURNUS POBYTOVÉHO KEMPU

5. 7. (neděle navečer) - 11.7.2015 (sobotní společný dopolední program s rodiči)

Kapacita 18 dětí (8-14 let; starší jen ti co už u nás byli)
Cena 3 200 Kč na osobu
(zahrnuje vše co účastník potřebuje - ubytování, stravování, pitný režim, výtvarné pomůcky a materiál)

Obsazená místa: ZBÝVÁ 0 MÍST OBSAZENO koukněte na II.turnus
Michaela K., Katka O. (Ostrava 8), Jana L. (Praha 9), Isabela F. (Praha 9), Matěj Š. (Krnov), Markéta K. (Lichnov), Zuzana P. (Lichnov), Katka K. (Ostrava), Leona G. (Kopřivnice), Viktorka V. (Krnov), Alice M. (Krnov), Laura M. (Krnov), Kryštof K. (Krnov), Anna M. (Krnov), Karolína M. (Krnov), Nikola D. (Lichnov), Eliška M. (Krnov), Kristýnka V. (Krnov), Johanka F. (Ostrava)

tuto událost můžete sledovat i na
fb.jpg

Dítě nám přivezete v neděli navečer a vyzvednete si ho v sobotu po slavnostním ukončení spojeném s vernisáží a doprovodným programem s přehlídkou získaných koňáckých dovedností. Program je společný pro rodiče a přátele.

Seznam věcí, na které by jste neměli zapomenout:
- karimatku a spacák (spíme ve škole na žiněnkách)
- oblečení do každého počasí (pařák, ranní rosa, večer, ...takže třeba i pláštěnku), protože budeme převážně venku
- gumáky, přezůvky, pevnou obuv na jezdění, sandály
- jezdeckou přilbu nebo helmu na kolo
- hygienické potřeby, ručník (sprchy jsou k dispozici a i venku napustíme bazén tak raději ručníky dva)
- léky (pokud se užívají pravidelně nebo příležitostné preventivně - alergie apod.) hlavně nás na ně nezapomeňte upozornit!
- triko, klidně i větší, které se může umazat od barev a lepidel (a pak třeba vyhodit)
- průkaz pojištěnce zdravotní pojišťovny
- kdo má doma, může nám přivézt staré noviny (ne takové ty lesklé reklamní letáky, ale klasické jako třeba Dnes, Deník, Právo) ... budou se nám hodit při kutění :)
- kapesné nebude potřeba ... nebude ho kde utrácet
Věci můžete zabalit do batohu nebo do kufru ... převezeme do místa ubytování autem.

Pro ty, co chtějí spojit dovolenou zbytku rodiny s účasti dítěte na našem letním kempu nabízíme ubytování v našich apartmánech na Staré Poště v Razové u Slezské Harty (dva apartmány v dojezdové vzdálenosti 12 km). Kapacita 2 apartmány (každý má 4 lůžka, vlastní kuchyň, koupelnu, záchod). Oplocená zahrada s pergolou a grilem. Cena ubytování 1 000 Kč / 1 apartmán / noc  nebo 350 Kč / osoba / noc (vyplatí se pokud by vás bylo méně než 3).

II. TURNUS POBYTOVÉHO KEMPU

[koně, výtvarno, oběd a svačina]

Sami jste si rozhodli, aby i  2. turnus byl pobytový (místo příměstského)

19.7. (neděle navečer) - 25.7. 2015 (sobotní program 9:00-12:00)

Kapacita 18 dětí (8-14 let; starší jen ti co už u nás byli)

Cena 3 200 Kč na osobu
(zahrnuje vše co účastník potřebuje - ubytování, stravování, pitný režim, výtvarné pomůcky a materiál)

Podrobné informace jsou stejné jako u 1. turnusu

Obsazená místa: ZBÝVÁ 2 MÍST
Katka K. (Ostrava), Katka Ř. (Krnov), Veronika K. (Ostrava), Klárka M. (Úpice), Adélka P. (Bruntál), Eliška L. (Praha), Hana S. (Krnov), Amálka G. (Praha), Sofie M. (Ostrava), Nikola K. (Linhartovy), Eliška Š. (Úpice), Tereza K. (Krnov), Pavla S. (Opava), Veronika M. (Opava), Adéla T. (Krnov), Julie T. (Krnov)

tuto událost můžete sledovat i na
fb.jpg

VÍKENDOVKA

vikendovka_baner.jpg

[rodič+dítě, společný prodloužený víkend u koní, speciální výtvarné dílny, kurzy a zážitkové aktivity, strava]

Kapacita 8 x rodič+dítě

nevyhovuje vám termín? navrhněte vlastní
 7.8. (pátek ráno) - 9.8.2015 (neděle odpoledne)

Pro opakovaný zájem ze strany rodičů účastníků táborů letos zařazujeme nabídku víkendovky pro půlrodinky (rodič+dítě). Od pátku ráno do nedělního odpoledne společný intenzívní program pro rodiče s dětmi formou samostatných dílen a kurzů nebo společných zážitkových speciálů z venkovského života (koně, ebru - malování na vodní hladině, ochutnáte a poodhalíte tajemství bezmasé kuchyně). Program vybrousíme ještě s aktuálními zájemci. Vy, co nás znáte víte, že naše možnosti přesahují časové možnosti víkendu :)

Zaváděcí cena 1 500 Kč na osobu
Zaváděcí cena s ubytováním* 1800 Kč na osobu
* Možnost ubytování v našich apartmánech Stará Pošta Razová u Slezské Harty (dva apartmány v dojezdové vzdálenosti 12 km).

POBYTOVÝ  |