Český rozhlas 2 - Tisíc příběhů

26. 8. 2013

Kdo reportáž nestihl, může si ji poslechnout zde.

cro_rr_01.jpgČeský rozhlas 2 odvysílal reportáž Romany Růžičkové z Muzea vidlí v pořadu Tisíc příběhů v úterý (27.8.2013) od 18:05. Reportáž se u nás natáčela před měsícem a velkou pozornost budil přirozeně exponát, který nám letos darovala kapela Nebezpečné vidle - vidlofon. Jinak s pořadem Tisíc příběhů máme minimálně společné to, že chceme mít jednou tisíc vidlí v muzeu

melodia_darce_.jpgMy jsme v muzeu poslouchali na radiopřijímači značky Melodia, kterému tato stanice velice sluší. Zrovna v pátek nám tento výrobek Tesly Bratislava z let 1958-1960 daroval pan Prašek z Trojanovic, dlouholetý člen HiFi klubu Rožnov p. R. a náš zasloužilý kros motovidlák.

Část reportáže pak byla odvysílaná i v Klubu Rádia Junior Českého rozhlasu 8. září 2013 (poslechnout si můžete i s vidláckou písničkou zde;  posuňte se na stopáž 23:35).