Jdi na obsah Jdi na menu
 


Galerie vidláků dárců

 

vstup do galerie 2011  vstup do galerie 2012  vstup do galerie 2013

Každý dárce vidlí je na památku s vidlemi vyfotografován, vyzpovídán z místopisných a historických údajů ze života darovaných vidlí. Následně jsou vidle v muzeu opatřeny "rodným listem" - fotografie dárce, informace o jejich původu, rodné číslo exponátu. Účelem je zachytit faktograficky i piktoriálně vidláckou stopu pro budoucí generace a vnést určitý řád do sbírkového fondu muzea.

mecenasmuzea.gifVážíme si dárců každých vidlí. Někteří dárci svou štědrostí ale poněkud vyčnívají z řady a vysloužili si tak čestný statut "Mecenáš Muzea vidlí"

 

 

Podpořte svého vidláka a dejte mu hlas (lajk). Vidlák s nejvýšším počtem hlasů na konci roku získává titul Vidlák roku. Muzeum vidlí udělilo poprvé titul Vidláka roku 2011.

 

 

 

Příspěvky

Vidlák roku 2011

8. 1. 2012

MUZEUM VIDLÍ UDĚLILO POPRVÉ TITUL VIDLÁKA ROKU Vidlákem roku 2011 se stala Jezdecká stáj Brantice, která v zastoupení Jany Kopečné, Klárky Poledňákové, Saši Foksové a Pavly Ikonomidisové darovala muzeu v rámci vidlobraní konaného 17. listopadu 2011 vidle s pořadovým číslem 86. Druhý v pořadí se umístil vidlák lichnovský, Jindra Šolc, s 30-ti hlasy a třetí místo velice těsně nad ostatními několika vidláky obsadil Jura Šustek s 12-ti hlasy.

 

vidlakroku2011.jpg

 

« předchozí

1 | 2 | 3 | 4