Reportáž televize Nova z Muzea vidlí

22. 12. 2011

Ráno, 9.12.2011, jsme posnídali s Novou, protože Marek Švidrnoch přijel natáčet reportáž o Muzeu vidlí hned zrána. Starostka Lichnova, Marta Otisková, při této příležitosti přišla darovat vidle. Foto z natáčení zde. Reportáž měla být hned v odpoledních zprávách. Nakonec reportáž nevysílali. Trumfla nás srážka kamionu s vlakem u Opavy a nález americké letecké bomby v pískovně na Karvínsku. Takže ji přesunuli na 15.12.2011. Nejdříve měla být v odpoledních zprávách a nakonec se dostala do hlavních večerních zpráv. Lepší exkluzivitu bychom si těžko mohli přát. Druhý den ráno jsme znovu posnídali s Novou. Reportáž opakovali přímo v pořadu Snídaně s Novou. Pokud jste se nestihli koukat, podívejte se tady (posuňte na 11. minutu a 25. sekundu).

O vysílání reportáže psal následně 20.12.2011 Deník ve svých regionálních mutacích "Bruntálský a krnovský deník" a "Opavský a hlučínský deník"