Vidlácký atlas světa

VIDLÁCKÝ ATLAS SVĚTA
Zahájili jsme avizované práce na vidláckém atlase světa. Práce to bude dlouhodobá, ale i tyto dílčí výstupy mohou být zajímavé

OBSAH - Přehled tematických map

Svět plný vidlí
Vidle najdete kdekoliv na světě, jenom jejich podoba a účel nemusí vždy odpovídat zažitým představám

Mapa původu darovaných vidlí - Vidle nebo lvi? (PŘIPRAVUJEME)
Obec, která nebude v Muzeu vidlí zastoupena, jako by neexistovala. V mapách se od nepaměti neprobádaná místa označovala nápisem  Hīc sunt leōnēs "zde jsou lvi".
V mapě budou vyznačeny místa původu jednotlivých exemplářů vidlí v našem muzeu.

Mapa geografických názvů vidláckých
Mapování geografických názvů "Vidlák" a "Vidle"

Vidlácké státy, města a obce
Zařazeny podle vlajek a heraldických znaků

Vidlácká turistická mapa (PŘIPRAVUJEME)
Zajímavá místa, muzea s expozicemi vidlí, Muzeum vidlí v nabídkách cestovních kanceláří, ...

Příspěvky

Vidlet do Španěl

8. 1. 2013

montaditos_valencie.jpg

Vidlet (čti "výlet za vidlemi  a vidláky") do Španělska jsem podniknul během vánočních svátků (18.12.2012 - 4.1.2013). Cílem bylo Katalánsko, Valencie a Andalusie. Nabízím několik setkání tohoto druhu. Mimo jiné např. společný objev tradičních vidlí v Seville s našími ambasadory ve Španělsku a nebo krátký exkurz do Portugalska. Doplněno po návratu z cest.

ambasadors.jpg

Svět plný vidlí

1. 9. 2011

Vidle najdete kdekoli na světe, jenom jejich podoba a účel nemusí vždy odpovídat zažitým představám.

Vidlácká turistika

1. 9. 2011