Muzeum vidlí je součástí historie obce Lichnov

8. 2. 2012

8.2.2012
Dnes jsme dostali od starostky Marty Otiskové DVD o historii obce "Lichnov v běhu staletí". Je moc pěkně a zajímavě udělané a určitě stojí za shlédnutí celé. Naším příznivcům z něho nabízíme zmíňku o Muzeu vidlí, které se takto stalo součástí historie obce i pro budoucí generace vidláků.

cdhistorielichnovawb.jpg
Vyrobilo FOTO-VIDEO studio Láryšov 01/2012

11.1.2012
Obec Lichnov připravuje DVD o obci pod pracovním názvem "Lichnov v běhu staletí". Firma Video-foto (manželé Sýkorovi) z Láryšova natáčela během celého roku 2011 záběry o historii a dění v obci. Začátkem ledna 2012 ještě probíhá pár dotočných klapek. Dnes natáčeli v Muzeu vidlí. Naše muzeum (myslím tím nás všech vidláků) se tak stane součástí dokladované historie obce. DVD by mohlo být hotové už koncem ledna.

vidleee.jpg v-zaberu.jpg
                         vidlééé                                           poslední klapka

Pozn.: Jak jde vidět na fotografiích, původní vlajka Lichnovských vidláků se přemístila ze stěny stáje do zimoviště vidlí u krbu. Fioně se ji podařilo servat a zašlapat do hnoje. Tady bude v bezpečí.